KONST / Litografier / Färglitografi 12599072
nr 1259 9072
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Häst. Signerad, numrerad 68/70, daterad -84. Motivet: 53x71 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:33:52
30/5 16:15:49
100 kr
30/5 19:44:45
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson